| ailedandr a întrebat:

Si-a comandat cineva haine de pe site-ul starshiners? am nevoie de o rochie pentru nunta si nu stiu daca sa am incredere..multumesc

5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Buna!
Eu mi-am cumparat vreo 11 produse numai de la Fofy, Mexton, Ocassion, My77, Mayo Chix.
Ca astea sunt firme de calitate.
daca nu sunt din acest brend nu cumpar.
sunt foarte prompti, daca nu sti ce marime ti se potriveste le scrii masurile tale iar intr-un timp foarte scurt primesti raspunsul cu marimea recomandata si indicata de ei.
Livrarea se face prin curier rapid, si ai reduceri in functie de comanda depusa.
taxa de transport este numai de 15 lei, daca comanda depaseste 3 mil, taxa e de 9 lei, iar daca comanda este de 5 milioane, transportul este gratuit.
Daca nu esti multumita de produs, ei iti returneaza banii sau iti fac voucher, depinde cum vrei.
daca ai minim o comanda depusa, de ziua ta, primesti -15 % la orice articol.

Te sfatuiesc sa iti cumperi numai de la brandurile enumerate de mai sus deoarece sunt de calitate. happy

| AikkoxD a răspuns:

Da, eu numai de acolo îmi comand pantofii, hainele. Am noroc că mi se potrivesc toate şi ştiu exact ce mărime am. De ceva timp comand de la ei şi n-am avut niciun fel de probleme, comanda ajunge repede, hainele sunt de bună calitate.

| elisa820 a răspuns:

Mai bine sa nu iei de pe internet ca unele produse au defecte sau nu exista.

| FashionQueen a răspuns:

Eu mi-am luat o pereche de blugi si un tricou. N-am avut probleme cu ei. Dar totul e posibil gen sa nu iti nimeresti masura, sa aiba defect, sa nu corespunda marimea etc!

| nicksb a răspuns:

Uite si aici cateva rochite interesante. Gasesti si colectia Chanttal by Andreea Mantea.
http://www.smartchic.ro/produse-femei/rochii