| myam33a a întrebat:

Si-a luat cineva haine de pe www.miniprix.ro? Vreau sa stiu cum se ia marimile: care stie sa intre pe id meu : mya_m3_3a. Si ceva site`uri de haine... ieftine stiti? Mersi! :*

2 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

@ anonim. In primul rand as vrea sa stii si tu ca toata lumea recomanda bumbacul, pentru ca este natural, iar pielea noastra nu are nevoie de tesaturi sintetice. In al II-lea rand nu e chiar cum spui tu. Stiu ce-i drept o singura persoana care si-a comandat haine de acolo, dar a fost multumita de ele.
@ myam33a: Poti incerca sa iti cumperi un produs - 2 de pe acest site, poate chiar impreuna cu o prietena, ca sa impartiti taxa postala(12 lei) iar daca nu esti multumita, renunti la a mai cumpara de la ei(macar stii ca in caz de ceva nu pierzi foarte mult). Eu sper totusi ca sunt ok hainele. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-adevar sunt ieftine, dar de proasta calitate deaorece majoritatea sunt din bumbac. bumbacul isi pierde repede culoare si mai si intra la apa ca sa nu mai zic de intretinere asa ca tu alegi happy.