| Rx5hnS a întrebat:

So, vreau sa am parul lila. Dar pe parul meu se duce culoarea aceea cam dupa o spalare.( vopsea semi, am incercat si Crazy colors, colorista, manic panic etc) Dupa ce ma fac, pot sa pun exact aceea culoare in masca de par pentru ca nuanta sa se mentina? Va functiona?

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Https://www.gotica.ro/VOPSEA-DE-PAR/Vopsea-de-par-Violet-530.html
De la firma asta foloseste tipa asta https://www.youtube.com/watch?v=1BqxgNaUzVo ea si-a facut roz ombre si o amesteca cu balsam de par pentru baza, vezi in video cum se aplica.