| meblondish a întrebat:

Spuneti-mi si mie magazine din bucuresti unde pot gasi rochii dragute pentru balhappysi sa fie preturi rezonabile(sub 4 milioane):*

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Iti recomand Mall Baneasa unde gasesti magazinele Koton, Nissa, Ma Damme, Orsay, Zara, Stradivarius, etc. Sigur vei gasi cea mai frumoasa rochie de bal, sub 400 ron!

6 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Www.starshiners.ro
super rochitse la preturi accesibile:)

| NimeniCuActe a răspuns:

@Legiuitoarea: Sa "meri" sau peri sau pruni tu la Mal(l). Si mai lasa "Bună." si "Pa, pa." ca ne-ai secat deja. Sincerhappy... si nu mai raspunde la intrebari prin raspunsuri mai scurte decat introducerea si finalul tau "de rigoare" la un loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Meri la Mall.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti din Bucuresti probabil ai destule Mall'uri in care sa poti gasi ce iti doresti.
O alta modalitate ar fi sa cumperi tu materialul si sa iti faci la comanda un model care iti place tie mult. poate chiar unicat astfel nu risti ca cineva sa aiba aceiasi rochie ca si tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca la magazinele de pe Lipscani, ar mai fi Mall-urile sau magazinele gen IDM, Sir, Unirea dar risti sa iti iei o rochita pe care sa o vezi si pe alta persoana. Sau ai putea sa iti faci una pe comanda, asta daca ai timp la dispozitie.
Sa nu iti iei o rochie prea pompoasa pe care nu o vei mai purta niciodata dupa bal, arunci banutii.
Sau mai este varianta : imprumuta de la o prietena happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da au rochii foarte frumoase in magazinul Unirii :X de acolo mi.am luat si eu si sunt cam intre 2 mil. si 3