| ema_3192 a întrebat:

Spuneti-mi urgent magazine cu accesori. cel mai bun raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Nommm a răspuns:

Accesorize! Este cel mai bun magazin pentru accesorii si are o gama de produse extraordinar de FRUMMOASE! Fundits'a? puppy dog eyes :*

5 răspunsuri:
| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

King art, meli melo, malluri

| isis5001 a răspuns:

Meli Melo este cel mai bun si mai popular, mai sunt zorzone, star accesories, etc.

| andreea93b a răspuns:

Accessorize, meli melo

| Dydy112 a răspuns:

Meli melo

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Meli Melo as zice dar eu imi iau accesori foarte bune de la NEW YORKER care este mai mult un magazin de haine dar are accesorii ft faine big grin