| ramoina a întrebat:

Spuneti-mi va rog o crema sau gel care da rezultate foarte bune pentru cearcane. Am folosit un gel de la Vichy, dar n-am observat nimic schimbat.

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Da, si eu am auzit de treaba cu cartofii, am folosit-o si eu dar mi-era cam lene sa tai tot timpul cartofii, bla bla...crema de vichy am folosit-o si nu vad nici-un rezultat. Sunt bune cele de la Sephora special pentru cearcane, dar tr sa ai cearcane foarte profunde, negre, ca sa le folosesti, deci eu nu ti le recomand. Bea apa multa, dormi la 11 seara, relaxeaza-te, mananca legume, lasa carnea de porc si ai sa vezi ca o sa te simti mai bine si tenul tau se va regenera, cearcanele se vor reducehappy

4 răspunsuri:
doiny
| doiny a răspuns:

Si eu folosesc, de la amway crema regeneratoare pentru ochi, de vreun an si chiar da rezultate.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Cica o solutie buna si naturala ar fi cartoful crud. Rondele de cartof puse pe ochi si jumatate de ora sa stai relaxata.

| Dara a răspuns:

Poti incerca si "crema contur pentru ochi" de la ASLAVital - eu o folosesc in acest moment si sunt foarte multumita de ea! Si mai poti incerca, crema regeneratoare pentru ochi de la Artistry(Amway). Excelenta! Foarte bune rezultate se vad dupa o perioada mai indelungata de folosire. Numai ca e "putin" mai scumpa!

| devine a răspuns:

Sincer, cel mai bun remediu este crema pentru hemoroizi in cantitate f micahee hee