| Fluture a întrebat:

Stie cineva cand apare revista Bravo cu interviu despre Justin Bieber? Revista care are cadou ochelarii aia faini?love struck.Va rogg. Spuneti'mi si miehappy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut costa 8 lei iti da si ochelari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:*:*apare pe 24 septembrie costa 8lei si are 7 postare 3d ca o am si eu:*:*

| miky_4769 a răspuns:

Imi plimbam azi cainele si am vazut la un chiosc revista de care zici tu cu ochelari 3d tip Red-Cyan. Deci, a aparut deja:-P

| EnaS a răspuns:

Bună! Apare pe 24 septembrie. Costă cam în jur de 8 lei (7. 99)

| brunetik_9381 a răspuns:

Revista Bravo Special cu Justin Biber a aparut pe 24 spetembrie si are cadou ochelarii 3D, costa 8 lei