| Zecheru_Alondra_1999 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa-mi decolorez pielea in mod natural? M-am bronzat fara sa vreau cu tricoul pe mine si se vede oribil!

Răspuns Câştigător
| TheUnikBiby a răspuns:

Poti sa pui un strat gros de crema pe portiunea de piele bronzata, iar pe cealalta ulei de masline. Stai la soare si in felul asta se va uniformiza bronzul.

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Mergi sa te bronzezi si pe restul corpului

| Kenya a răspuns:

Du-te la solar.

| Livia22 a răspuns:

Nu ti-as recomanda solarul in nici un caz. Ai putea incerca exfolierea la baie, bronzul nu se va duce de tot dar cu siguranta nu va mai arata la fel poti sa incerci cam o data la 3 zile spalandu-te cu gelul tau de dus in care vei adauga cafea. Uite aici procedeul : http://www.andreearaicu.ro/......-cu-cafea. Te pup