| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce perciunii nu cresc la fel? adica de exemplu ma tund, am perciunii egali si ca latime si ca lungime si ca grosime, dar dupa vreo luna sa zicem, sunt unu mai des, altu mai putin des...si ma enerveaza ca nu imi cresc la fel in ambele parti...stiu ca pare ciudat, dar asta e, nu am ce sa facbig grin

3 răspunsuri:
| theorizer a răspuns:

Si eu am aceeasi problema la ceafa, de era sa-mi scada nota la purtare pentru ca imi las coada. Daca te uiti cu atentie nimeni nu e perfect simetric I don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiam Shanebig grinbig grin interesant rasp:*

| Shane_1763 a răspuns:

Asta depinde pe care parte obisnuiesti sa dormi mai mult...sau de obicei ...si acolo vei avea parul mai rar, chiar si sprancenele pot creste mai rare daca dormi in astfel de pozitii (a capului pe perna).