| Jello a întrebat:

Ştie cineva metode de crestere mai repede a părului? dar naturale?
Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| dandelion a răspuns:

Pot să-ți spun că am încercat tratament cu ulei de ricin. Ți-l aplici pe păr, îl lasi cam 1 oră si apoi îți speli părul ca de obicei. Eu pot să-ți zic din inimă că m-am oprit din cauza lipsei de timp. Însă am o colegă de clasă care afirmă că ajută 100%. Cică mama ei a încercat si merge. Eu pot să-ți spun că în orice caz nu ai nimic de pierut dacă încerci. Si la urma urmei, chiar dacă nu ai rezultatele dorite vei sti că părul ți s-a îmbogățit cu vitamine. Succese!

5 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Cu ulei de masline. Inainte de a face baie cu 15 min. (aproximativ) iti dai cu el, iar atunci cand faci baie iti uzi parul. Eu l-am incercat si merge big grin

| Chris a răspuns:

Uleiul de ricin e foarte bun.

| miha3Lla a răspuns:

Pai incearca uleiul de ricin care se gaseste la farmacie...si nu e scumpwinking

| CârnăciorIubeșteImprimantă a răspuns:

Buna Ioanaa
Uleiul de ricin este o metoda naturista de crestere a parului. In loc de un cm pe luna creste 2 cm pe lunawinking sper ca ti-am fost de ajutor;*

| andrea_4474 a răspuns:

Exista un balsam de portocale.Mie mi-a crescut pana la calcai.