| ankuuu a întrebat:

Stie cineva un site de unde imi pot lua tenesi?batting eyelashes big grin

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Doamneeeeee! Cat de snob poti sa fii incat sa-ti iei tenIsi de pe net? Se gasesc pe tarabe, in piata!
Sau, te pomenesti ca tenisii aia or fi ceva Gucci?

| HaineDeVis a răspuns:

Buna Ankuuu, tenisi foarte frumosi Originali Lee Cooper, poti gasi pe www.hainedevis.ro Cred ca o sa ti placa, daca i ti plac astept fundita :) iar in legatura cu comentariul lui ardnaxur1961, nu sunt de acord :(, nu esti snob daca vrei ceva diferit si de calitate dar poate unii nu vad diferenta dintre un produs facut in China pentru Europa si unul facut in china pentru UK sau US asa ca spor la cumparaturi de pe tarabe la bazar :). Succes Ankuuu si alege cu sufletul nu dupa ce dicteaza lumea!

| Gabry a răspuns:

Un search pe goagalwinking

| Deea_4962 a răspuns:

Din magazine.:D
Sau vrei de pe net?
Incearta pe www.okazii.ro

| Deea_4962 a răspuns:

Incearca *

| flysky a răspuns:

Www.kickback.ro, iti recomand conversi, vezi ca la conversi e cu un nr mai mic, adica daca porti 40, iti trebuie 39.

| Spanc a răspuns:

La fel ca Gabry laughing. Un search pe google si o sa gasesti nu odar 1 ci o groaza...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.converse.com
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tzoalego.ro

| ankuuu explică:

Am dat straight face si n`am gasit nimic straight face