| Alle47 a întrebat:

Stie cineva vreo masca pentru par?:*Funda love struck.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masca asta e cea mai geniala http://www.aoro.ro/......teriorat/. Poti cauta si pe net review masca macademia natural oil.

Sau poti sa-ti aplici tu ulei de ricin, masline, cocos si ce mai vrei. :-? Dar e mai lejer cu masca de cumparat.

| dianainsta01 a răspuns:

L'oreal, cele din gama elseve.

| Porttocalaaa a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie! Daca vrei pentru hranire, reparare, par uscat, stralucire etc. Daca vrei sa fie facuta acasa sau sa o cumperi. Detaliaza putin intrebarea si te pot ajuta cu placere! :*