| TheHeineken a întrebat:

Stiti cand sunt reduceri la Pull&Bear? ca vreau sa imi iau adidasi si am vazut numai la 200lei

3 răspunsuri:
| m00n a răspuns:

Reduceri trebuie sa fie pana pe 28feb conform legii, dar e bine sa urmaresti pe facebook ofertele pe care le posteaza mall-ul din care cumperihappy

| beniamin1994 a răspuns:

Ofertele sunt la schimbarea gamelor de produse! adica cand adus sau se aproapie sa aduca adidasi noi se face reduceri de pana la 75% eu am luat in primavara anului trecut pe la sfarsitul primaverii din afi un hanorac pull Bear cu 50lei redus de la 250lei! vara nu cumpara nimeni hanorace! iar tu cu adidasii cred ca o sa ai noroc doar cand aduc adidasi noi! deoarece vine sezonul adidasilor adica primavara! acum sunt ghetele, gecile la mari reduceri deoarece iarna a trecut!

| TheHeineken explică:

Da am fost astazi si erau cateva perechie la reducere dar mai scria ceva de 15.02 poate or fi mai multe