| SummerDreams a întrebat:

Stiti ceva exercitii mai eficiente pentru abdomen? sad help

Răspuns Câştigător
| ioana01_7244 a răspuns:

Incearca abdomene!

8 răspunsuri:
| OliviaHoran a răspuns:

Http://www.sanchi.ro/view_video.php?viewkey=c9dcd35e62896010cd9f
Sper sa iti fie de folos
Pupici:*
GossipGirl

| MeGhosta a răspuns:

Pai toate sunt eficiente happy Trebuie doar sa te tii de ele... ebdomene, flotari rasuciri...stiu si eu.sunt multe big grin Acum nu stiu daca e bine ce zic dar mai demult am citit o revista de sanatate si scria asta laughing

| DoArEu_1080 a răspuns:

Comanda-ti relax & tone. E foarte bun! O prietena de-a mea il are si zice ca e foarte bun si eficient tongue In doar cateva zile vei avea abdomenul plat!

| DulceCandy95 a răspuns:

Da...chiar de este mai greu la mine merge deci am mai mult timp de ceva luni le practic, din nou, ca le-am mai facut, si da semne de "patratzele" :D ...incearca exercitiile astea pentru rezultate mai rapide poti face de 2 ori p zi dimineata si seara.
http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY
Stiu ca e mai greu dar crede-ma merge.Si trebuie e sa te stradui sa le faci odata cu ei, DAR INCET NU FORTA MULT.:D :* imi dai fundita?:D oricum bafta, sa spui daca le incerci ce efecte au;)

| anonim5anonim a răspuns:

Flotari happy bune pentru toate partile corpului...