| Radu_Alice_1989 a întrebat:

Stiti cumva daca produsele de pe acest site sunt originale http://bit.ly/1dEPqJz ma refer in special la parfumuri si ceasuri. va multumesc!

2 răspunsuri:
| MayhemChimera a răspuns:

Buna.Cand vine vorba de parfumuri si ceasuri trebuie sa te gandesti bine.De exemplu la o comanda de 100 de parfumuri sunt sanse ca 20 dintre ele sa fie fake. Poti comanda, dar in momentul in care primesti pachetul sa te uiti la modul in care se prezinta produsul.Gasesti pe internet cum iti dai seama daca un parfum sau un ceas e fake.Eu parfumuri imi comand de pe aoro si te asigur ca sunt originale. Sper ca te-am ajutat happy

| Alexia20 a răspuns:

Da, sunt happy