| Cocolinna a întrebat:

Stiti cumva o firma din asta care sa angajeze pers pentru lucru manual acasa gen : accesorii handmade, broderie etc da sa nu fie teapa?

Si inca o intrbr : Credeti ca se vand accesoriile handmade ( lucrate manual )? big grin

mersi :*

2 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Da, bineinteles.Produsele hand-made se vand mai mult decat crezi. Si sunt mai potrivite pentru a le oferi cuiva ca pe un cadou contra celor cumparate.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea exista firme d-astea. Oamenii lucreaza manual pentru ei. Se vand greu pentru ca sunt mai scumpe (din moment ce sunt lucrate manual). Cui i-ar conveni sa mai imparta profitul cu patronul pe deasupra? :P http://scurt.eu/76