| Emiiicrazy a întrebat:

Stiti de unde pot gasi bustiera si cat costa? funda

Răspuns Câştigător
| Jullykss a răspuns:

BUNĂ.Bustierele se găsesc la 4LEI și la magazine de lenjerie, bazar sau alte magazine.Prețurile sunt 5, 10, 15(maxim)lei.:* Fundă?

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Gasesti in orice magazin si sunt maxim 30-40 lei.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Se gaseste in magazinele de lenjerie, ori pe la,, second-hand,,.Nu stiu ce pret ar putea avea, dar pe acolo am vazut.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Poti incerca in mall-uri te asigur ca sunt... Daca nu gasesti incearca prin targuri, iti sugerez sa nu iei second-hand. Sau uitate la teleshopping eu am vazut odata.Pretul ei este de 25.00 RON, nas spune prea mult e ok. happy
Bafta la cautat!

| Iuliana186 a răspuns:

La magazinele de lenjerie ..cred thinking

| teocalinescu a răspuns:

Poti gasi in mall-uri la Oysho, Jolidon, Triumph sau Decathlon. Daca vrei la preturi mai ok poti incerca in Carrefour sau Cora.