| AlexMAV a întrebat:

Stiti un salon pentru barbati in Suceava? Vreau sa merg sa ma pensez. Nu-mi place cum ma penseaza mama, prietenele si mul; te altele laughing
Nu vreau raspunsuri de genu: "vai ca esti piz.da sau altele de genu asta". Eu doar vreau sa am grija de corpul meu.
FUNDA cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Nu prea cred ca te inveti din prima sa te pensezi.trebuie s aai mana la asa ceva asa ca nu face experiment pe sprancenele tale. vrei chiar din oras un salon? nu-s din oras dar pensez f bine(modesta fiind)

| Marina92 a răspuns:

Daca crezi ca trebuie sa iti pensezi sprancenele si nu iti place cum o fac altii de ce nu o faci tu insuti? Nu e greu. Ca sa iti fie mai usor ia un creion dermatograf si fa-ti forma dorita cu el pe sprancene apoi cu penseta smulgi firele care sunt in afara formei desenate. Sper ca ti-am fost de ajutor.