| BeBe_7107 a întrebat:

Stiti vreun parfum cu miros frumos, dar care sa persiste nu sa dispara mirosul cand iesi din casa, si sa miroasa mai de la departare, nu sa stai cu nasul lipit de bluza. A, si sa nu fie nici exagerat de scumphappy. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Intimately by Beckham. Il am de vreo luna si miroase f frumos si in plus partumul persista destul de mult timp. Si nu e un miros de la care sa-ti vina sa vomiti daca dai cu prea mult:)).

http://www.google.com/......tp?/imgres

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Versace -cristal noir

| Bijou a răspuns:

Wish

| TurnOn a răspuns:

Chanell 5

| ciresik80 a răspuns:

Pur blanca si rare pearls de la avon

| fericitaaaa a răspuns:

Lacost e cel pe care il cauti funda +vot va rog