| caramelitamia a întrebat:

Stiti vreun parfum persistent (orice, numai sa nu fie prea fresh, oceanic )?
cele de la avon imi plac foarte mult, dar nu persista. sad

6 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

B. U. e foarte bun
big grin
sau Verisagehappy

| jolie a răspuns:

Mie cel mai mult imi plac antonio banderas si nina rici sunt dulci si persista f mult am o geaca din piele de un an si ceva miroase si acum a nina

| Black_Cherry a răspuns:

Parfumurile de la she big grin iti recomand she is cool sau she is fun

| georgi1897 a răspuns:

Cele de la bi-es miros foarte frumos si persista
funtita?

| Barbie a răspuns:

Signature for her de la Victoria Beckham -are un miros foarte placut si persistent, costa in jur de 150 lei dar chiar merita

| ALina_1717 a răspuns:

Nina richi(verde) sau DKNY