| HaterAndHater a întrebat:

Sunt băiat Și nu stiu cum sa ma îmbrac la banchet. Mă gândeam la blugi si cămașă. Nu ma îmbrac în costum pentru ca nu imi place. Vreau sa fie mai simplu dar sincer nu am idei. Vreau totusi sa fie special laughing
Sa se adapteze cat de cat. Is pe lângă laughing aveti sfaturi ceva? Dau funda

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doar daca sunt blugi negri cu aspect cusual + cămașa, sacou, papion si pantofi eleganti

| CristinaMatei97 a răspuns:

Blugi negri cu cămașă merge și un sacou slim fit tot negru. În cazul in care nu ești familiar cu sacoul slim fit, te sfătuiesc sa cauți modele, sigur îți vor plăcea. Nici mie nu-mi place costumul din cap pana in picioare, dar ce ți-am zis ma da pe spate și sunt lesbiana laughing)
De incaltat ia-ți niște mocasini piele întoarsăwinking