| DDD2000 a întrebat:

Sunt baiat si am culoarea parului inchis adica negru... Imi pot deschide parul spre saten pe cale naturala fara vopsea dar dupa ce ma tund sa fie tot spre saten adica o solutie pentru totdeauna happy?

Răspuns Câştigător
| petre059 a răspuns:

Nu exista solutie pentru totdeauna. Poti la vara sa te tunzi cat mai scurt si sa stai la soare dar vezi sa nu faci insolatie.Se mai decoloreaza.

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pentru totdeauna, nu este solutie!

| XxxanemaryxxX a răspuns:

Nu nu ai cum. cunosc pe cineva care a incercat dar nu a mers decit sa sil vopseasca