| arvamircea a întrebat:

Sunt baiat, si nu sunt fotogenic de loc. Cum sa fac sa ies bine in poze? Sau dati-mi niste ideii de poze.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop fratica laughing fara misto.

| SkaterGirl112 a răspuns:

Pai poti folosii PhotoShop, sa bagi efecte etc.
Uite cate programe :
-PicMonkey
-Instagram
-Pizap
-Pixlr
Sper ca te-am ajutat happy.

| Alexandra_Calin_1981 a răspuns:

Trebuie sa te distrezi, daca te distrezi pozele o sa-ti iasa super
Pozele mele cele mai reusite sunt acelea in care ma prosteamlaughing

| Panica_Michael_2000 a răspuns:

Fa o fotografie pe intuneric happy

| Delfina a răspuns:

Ai putea sa incerci mai multe miscari.Cauta-le pe internet. Uita-te la poze cu baieti si copiaza-i. Poti sa te prefaci ca esti robot, vampir, monstru s-au ca esti la o petrecere.Nu uita sa zambesti mereu:]