| iTzRake a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa imi schimb putin frizura, acum am bretonul intr-o parte si putin parul filat prin parti, si e undeva la marime medie parul
Vreo idee ce as putea sa ii fac? App am parul destul de nasol...(foarte des si firul de par greu)

4 răspunsuri:
| ramy31 a răspuns:

Asa i si la mine ce sa fac? sa il las mai lung? si filat mult?

| mirabela26craiova a răspuns:

Buna.freza de care ai zis u e foarte misto dar daca vrei poti sa iti faci parul tot cu breton intr-o parte, cu o carere mica si in spate tuns(jos langa gat tuns mai scurt si mai sus putin mai lung si mai electrizant)deci bretonul vine numai pe o parte de preferebil pe stanga ta.nu stiu daca ai inteles dar eu am vazut un baiat cu freza asta si era mortal:X:X:X.Bafta:*

| vlagnar99 a răspuns:

Http://your-hairstyles.com/mens-hairstyles alege de aici freza care tiar placea si stii ca ti-ar sta bine;)

| 1312 a răspuns:

Tunde-te scurt si iti dai parul in sus, de acum incolo de vei tunde o data pe luna daca iti va creste repede tongue