| anonim_4396 a întrebat:

Sunt blonda si doresc sa stiu daca mi-ar sta bine bruneta

15 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mergi la un salon de coafura si vei fi ajutata sa-ti alegi culoarea care te avantajeaza in functie de ten.

cristian
| cristian a răspuns:

Numai tu stii cel mai bine.
In fond sunt optiuni personale.

| LoryM22 a răspuns:

Depinde ce culoare are tenul tau.

| gabrielutzu a răspuns:

Citat:
"nu este important cum ai parul sus, ci cum il ai jos".
Am incheiat citatul.

| Liana [] a răspuns:

Depinde si de conturul fetei tongue

| claudiarebecca a răspuns:

Blonde is your brand colour - you should keep it happy

| nicoleta_5825 a răspuns:

Daca doresti sa iti schimbi culoarea parului, trebuie sa ti cont de statura ta, de culoarea ochilor, de cea a tenului, si de trend-uri.

| astrolutza a răspuns:

Si eu am fost blonda si m-am facut brutena...si imi place la nebunie cum arat acum... dar depinde foarte mult de trasaturile tale... cere sfatul unui stilist.Vazandu-te iti va face cea mai buna recomandare happy bafta si sper sa iti iasa ceva de care sa fi multumita happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai un ten deschis.parerea mea, nu cred ca ti-ar sta bine bruneta
dar daca esti cat de putin bronzata, creola.cred ca te-ar avantaja!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te ca coafor si vei gasi raspuns la intrebarea asta...sau daca tie iti place si asa poti sa inmcerci...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am parul rar si nu stiu ce coafura sa ii mai dau k nu mai nici inrt-un fel nu m-am vopsit niciodata si am 17 ani ce sfaturi mi-ati da sincer va rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt satena si vreau sa aleg o culoare care ma avantajeaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am tot cautat programe pe net de iti pui poza si modifici culoarea parului si latele dar nu am gasit nimic voi stiti ceva de genu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt creola la ten dar as dori sa ma fac bruneta cum pot afla daca-mi sta bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da foarte frumos eu zic ca sunt mai frumoasebrunetele decat blondele