| acris a întrebat:

Sunt bruneta cu ochii caprui spre negru ten deschis daca as vrea sa ma vopsesc ar prinde roscat sau mi-ar sta bine?

6 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Ceea ce vrei tubig grin imposibil sa iti iasa roscat din prima, daca ai parul negru natural cel putin o sa ti se vada o reflectie. culoarea ti-ar sta bine tinand ca ai tenul deschis dar ca sa iti iasa un rosu fain mai ai de muncabig grin

| Ciresikaaa a răspuns:

Eu sa daca as fi bruneta nu m-am vopsi!

| AvonWbusiness a răspuns:

Banuiesc ca da nu ar avea de ce sa nu fie asa dar ai grija sa nu il arzi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube "My american accent" si dai pe primul, are tenul deschis si ii sta chiar foarte bine, mie unul imi place.

| Beibiiii a răspuns:

Daca ai tenul deschis, dua, ar trebui sa-ti stea bine.:*

| papusica_9611 a răspuns:

Immmmmmm, sincer, un capuccino, ar fi perfect, dar nu uita sa ceri decapaj, nu decolorare