| bigbigbanana a întrebat:

Sunt bruneta cu ochii verzi-albastrui... Ce machiaj imi recomandati? laughing)

Răspuns Câştigător
| ?R?mOo? a răspuns:

Mov,albastru,roz
P.S e mult mai misto sa le combini, combinatia se potriveste la orice ochi
a da..." Ochii verzi niciodata sa nu-i crezi "

4 răspunsuri:
| barbiedoll_2931 a răspuns:

Maro combinat cu auriu sau albastru deskis cu albastru inchis ca sa iti scoata ochii in evidentza

| NeverSayNever a răspuns:

Pai te.ai putea machia cu urmatoarele culori:auriu in primul rand pentru ca iti pune ochii fff mult in evidenta,maro inchis si deschis la culoare,mov,roz,albastru inchis, si mai multe altele, pup

| elscriptador a răspuns:

Arunca un ochi pe aici
si te astept si cu alte intrebari

http://www.facebook.com/georgianaionita.mua

sunt make-up artist.