| pynnk a întrebat:

Sunt bruneta si as dori sa ma vopsesc cu o vopsea fara amoniac.as vrea ciocolatiu sau un negru abanos.care credeti ca imi va prinde mai bine si de la ce firma sa fie vopseaua?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti vopsi cu henna. Se gaseste in farmacii sau pe net. Henna e pentru toate buzunarele de la 12 lei la 70 lei. Cele de 12 lei au nuante fixe de saten, roscat, blond si intensitatea depinde de cat o tii pe par. Si henna de 70 e pe nuante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PS : nu are nimic in compozitie care ar putea dauna parului. Unele fete au spus ca nu le mai cade parul de cand au folosit-o si nici nu se mai arde parul, ba chiar se regenereaza.

| Kristelle a răspuns:

Negru abanos... Eu folosesc de la "L'oreal". este f buna!

| Irinutza99 a răspuns:

Salut, cred ca ti s-ar potrivi un ciocolatiu de la wella.mult succes happy