| laradio a întrebat:

Sunt extrem de curioasa de ce este considerata culoarea rosie pe unghii vulgara.Ma lamureste si pe mine cineva?

6 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Mie mi se pare super fashionhappy culorile astea puternice imi plac la nebunie!

| blackspell a răspuns:

A fost o perioada cand rosu era pentru prostituate si cabaret. acum muuulti ani... si a ramas ideea asta, dar nu mai este valabil. acum face parte din stilul elegant, sau depinde, merge si la alte stiluri. asa ca. foloseste cu incredere

| camelia1812 a răspuns:

Eu nu cred asta.

mie chiar imi place oja rosie :X

mi se pare sexy.nu vulgara

intr'adevar la scoala oja rosie nu este cea mai potrivita pentru ca iese in evidenta big grin

dar la un eveniment special, oja rosie este cooolhee hee

| celmaitare a răspuns:

Nu e vulgara deloc este f eleganta.eu nu ma dau dar mama se da...am vazut si la tipele care lucreaza la banca si aratau superhappy

| paramore a răspuns:

Conceptii de oameni prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru ca iese foarte mult in evidenta. Este foarte stridenta.