| aicinuehi5 a întrebat:

Sunt femeile din Constanta cele mai frumaose din Romania, si Estul Europei? Dupa parearea mea ca da. Mai ales ochii lor, vai de mama ce ochii au. Asiatic rau.

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Nu :))
Nu conteaza din ce oras esti,ca sa fi frumoasa, conteaza sa fi frumoasa.
Exista mai multe ''tipuri'' ca sa zic asa, de femei frumoase;)
Dar in mare parte, braziliencele si rusoaicele sunt cele mai frumoase:d
Sau alte femei din America de Sud.
Uite, ''tipurile'' de care ziceam :))

1. Brunetele mai ''senzuale'' ca sa zic asa, mereu au tenul mai inchis si asta le face mai sexy:))
http://www.google.ro/......tp?/imgres

2. Blondele gen ''barbie''
http://www.google.ro/......tp?/imgres

3. Femeile mai simple, dar care au o frumusete mai speciala :)
http://www.google.ro/......tp?/imgres

La prima categorie cu brunetele mai poti sa o adaugi pe Adriana Lima, la a doua categorie poti sa o mai adaugi pe Sandra Ciubotariu, ea e stilu' ala mai barbie, si la ultima, cea cu frumusetea speciala:))
Sunt o gramada:
Angelina Jolie
Megan Fox
Cameron Diaz
Emma Dumitrescu
Antonia
Keira Knightley [ ea e cel mai bun exemplu din categoria asta:)) ]

Oricum, cele mai frumoase vor ramane mereu cele din categoria a3a.
Normal,si o femeie bruneta si mai sexy poate fi foarte frumoasa,si o blonda mai barbie poate fi foarte frumoasa,dar intotdeauna femeile simple pot fi foarte frumoase.
Angelina Jolie, Emma Dumitrescu, Keira Knightley, sunt unele dintre ele:)

Poate ca esti din Constanta si ai spus asta.
Ca altfel, nu-i gasesc rostul intrebarii tale.
De ce sunt mai frumoase?
Ca sunt bronzate si alearga pe plaja, fiind mai slabe:))?

| mgtow a răspuns:

Nu neaparat din Romania sunt cele mai frumoase dar si afara sunt femei frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste tot sunt femei frumoase. happy
Nu neaparat in Constanta, desi si eu sunt din Cta. Si tind sa iti dau dreptate in privinta ochilor.

| cudyu007 a răspuns:

Esti din constanta? laughing

| mihaelaScumpaA a răspuns:

Nu-s frumoase!
]

| drachenblut a răspuns:

Sunt foarte frumoase majoritatea intr-adevar, sunt de acord si cu faza ca au ochi superbi, insa sunt si foarte ale dracu, tind sa insele instant si multe sunt si materialiste. deci...ai mare grija