| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la moda cizmulitele de tip "granny"?
http://img3.etsystatic.com/005/0/5591703/il_fullxfull.38 0305975_3n49.jpg

Răspuns Câştigător
| Sim0 a răspuns:

Da, sunt. Daca stii cu ce sa le asortezi vor arata grozav :]. Si desigur sa iti placa ceea ce porti.

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Dca tie iti plac, poarta-le. Moda o face o persoana importanta in moda, ea poarta o piesa care ii sta ii bine si ii place si dintr-o data toata lume poarta numai acel lucru cu toate ca nu le sta neaparat bine. Poarta ce iti place si ce te reprezinta.

| AikkoxD a răspuns:

Sunt urâte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca stii cum sa le porti, da, sunt la moda happy.

se poarta extrem de mult toamna, am vazut cateva vedete din america purtand astfel de cizme.
in concluzie, da. se poarta :*

| kx123 a răspuns:

Sincer, nu conteaza moda. Daca tie iti place ceva si il porti cu incredere, arata bine! Mie imi plac si chiar am o pereche, le port mereu si sunt comode!

| marmotavorbareatza a răspuns:

Nu prea!

| SimilarToRain a răspuns:

Conteaza daca-ti plac, nu daca sunt la moda. Si depinde de felul in care le porti. Mie una imi plac happy