| byby2356 a întrebat:

Sunt reprezentant avon! Eu cand vreau sa dau comanda cum o dau? I-o dau liderului la care m-am inscris nu? Prima comanda ei i-am dat-o.! Vreau sa imi fac eu pagina. si sa o dau eu!

3 răspunsuri:
| APB a răspuns:

Intra pe site avon si te loghezi cu nr de reprezentant pe care il gasesti pe factura. Funda

| APB a răspuns:

Intra pe site avon si te loghezi cu nr. de reprezentant pe care il gasesti pe factura

| byby2356 explică (pentru APB):

Si daca o sa dau eu comanda nu o sa se supere liderul la care m-am inscris nu? ca ea mi-a spus ca ei trebuie sa ii dau comanda ca eu nu am pagina si nu pot sa o dau!