| adrryana a întrebat:

Tenul meu este foarte deschis. Uneori și cea mai deschisa nuanță a unor fonduri de ten e prea închisă pentru mine. Sunt satena, am ochii căprui, iar tenul meu are subtonuri reci. Vreau o schimbare, vreau sa mă vopsesc. Ce culoare credeți ca mi s-ar potrivi.

M-am gândit și la un blond deschis, spre alb, poate chiar gri.

Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Blond deschis ar fi cel mai indicat.

| kiri11 a răspuns:

Daca ai un ten deschis in nici un caz nu este indicata vopsirea parului intr-o nuanta deschisa happy

| Cristinaaa57 a răspuns:

Ciocolatiu.