| Simona09 a întrebat:

Toate lucrurile de pe site-ul okazii sunt la mana a doua a? De exemplu incaltamintea de pe aces site http://www.okazii.ro/......yle/femei/

este la mana a doua sau este noua?

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Buna, Simona09! In special in sectiunea Incaltaminte de pe Okazii.ro, cea mai mare parte a produselor sunt noi. Poti afla care este starea unui articol daca te uiti sub titlu in pagina de descriere a acestuia. Daca ai nevoie de informatii suplimentare ne poti suna la 0374652944 sau ne poti scrie la suport@okazii.ro. Iti multumim!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Astea sunt noi pentru ca provin dintr-un magazin online.Dar cand mai cauti ceva pe okazii ai undeva in stanga niste optiuni:"nou" si "secod hand". Bifezi "nou"si iti va arata numai produsele care sunt noi.

| DenisIonut01 a răspuns:

Din ce mi-ai dat tu acolo sunt noi toate, cred ca sunt in oferta magazinului okazii si nu oferite de alti utilizatori, in mod normal cand cauti ceva aparea undeva in stanga optiuni cu produse noi si produse second si pe poti bifa pe care vrei.

| MadddieLovesYaBabe a răspuns:

Nu sunt toate la mana a doua, depinde de ce vinde vanzatorul. Acelea sunt noi.