| Deutttzzaaaa a întrebat:

Tocmai m-am tuns bob iar frizeriţa mi-a recomandat să folosesc placa.Totuşi eu locuiesc în Braşov/Ghimbav şi aş vrea să ştiu:pot găsi placă în Brintex sau Metro? Căci eu aş vrea una bună dar şi ieftină cam de 20 lei. Dau fundă la cel mai bun răspuns.

1 răspuns:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu poti gasi o placa de calitate la un pret asa de mic. Daca vrei sa iti iei o placa ca lumea, care sa nu iti arda parul asa de mult te va costa in jur de 200 lei (placa) si in jur de 30 lei spray pentru protectie. Daca nu te tine sa dai atat pentru o placa eu iti recomand sa nu iti mai cumperi pentru ca o placa proasta iti va arde parul si va trebui sa te tunzi si sa folosesti uleiuri si produse care sa iti refaca parul (adica tot cam aceisi bani). happy Bafta!kiss