| Deeza a întrebat:

Tot vad o reclama cu gama Natural Beauty de la Nivea...Ati folosit vreun produs? A avut vreun efect asupra tenului?

6 răspunsuri:
| adika a răspuns:

Nivea este o marca comerciala.
Incearca produse cu ingrediente naturale, organice, din Africa, la un pret mic pana in 10 lire:
http://www.sheabynature.co.uk/product_info.php?cPath=88&products_id=402

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are niciun efect asa ca nu incerca pentru ca iti strici pielea, am incercat si mi-au aparut cosuri dar dupa mi¡am dat cu crema vichy si m-am tratat.crema vichy e chiar buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms anonim si mamei ii apar cosuri de la creme pentru ca are tenul foarte sensibil.
Multe femei au incercat si au zis ca a dat rezultate. In general nivea e o firma buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna crema, are particule stralucitoare fine, uniformizeaza usor intr-adevar...nu e buna pentru un ten cu multe imperfectiuni si nu mi se pare f hidratanta, dar as cumpara-o din nou...

| byby_7370 a răspuns:

Am incercat eu dar sincera sa fiu nu am vazut nici o schimbare...luceste fata foarte tare parca ai transpira... mie una nu mi-a placut. Dar poti sa incerci depinde si de tipul tau de ten

| ioana_5028 a răspuns:

Pai da am folosit si mi-a facut tenul gras. pai nu toate tenurile sunt la fel poti incerca si pe urma sa ne spui efectu.