| Balboa a întrebat:

TPU, ce fac? transpir excesiv! NU eman un miros neplacut, dar se vede pe tricouri ca am transpirat si vreau sa scap de problema cat mai repede. Funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Inessix a răspuns:

Spala-te cu bicarbonat de sodiu. Adauga in apa cateva lingurite. Sau foloseste antipersiprant, nu deodorant. Ar mai fi si ceaiul de salvie, dar sa-l bei, nu sa te speli. Ti-am fost de ajutor?

2 răspunsuri:
| Laura46 a răspuns:

Eu cred ca tu ai carenta d epotasiu si posibil niste probleme hormonale(vizita la endocrinolog, dar ai grija la care)

| roberta98cool a răspuns:

Foloseste un deodorant solid