| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Vi`ati comandat careva ceva de pe siteul www.starshiners.ro? Imi place mult o rochie pentru banchet de pe acest site, dar nu stiu daca cea mai buna varianta ar fi sa o comand. Daca nu`mi vine bine sau ceva oare pot sa o schimb? K am inteles ca marimile sunt mari sau ceva de genu. Ar mai fi si varianta sa dau poza cu rochia unui desiner sa o faca, dar asta ar veni mai costisitor. Ce ma sfatuiti sa fac?:-? orice sfat e bine venit...apropo...rochia e asta http://www.starshiners.ro/produse/1144/nunti-banchet-201 1/22535/. html

5 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Eu nu mi-as lua nimic de pe acest site, modelele sunt urate si nu stiu daca calitatea este buna. Sunt kitchioase si putin de "pitzi'. mai ales aia roz pe care ai dat`o tu. Pentru banchet iti recomand ceva simplu, frumos, care sa te avantajeze. http://bubblingbubblesss.blogspot.com/search?cu=rochite&x=0&y=0

| bogdanworld a răspuns:

女明DongRi - chiar ai nimerito...calitatea este nu jalnica, ci complet jalnica happy dar la tarani merge

| Jurnaldedecembrie a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa nu iti cumperi dupa net.Du-te prin magazine poate gasesti ceva care o sa iti placa mai mult.
Sper ca te-am ajutat!

| AngelZuZuLove a răspuns:

O cumperi si daca nu-ti vine o vinzi pe net.