| EveEve a întrebat:

Trebuie sa cumpar cadou un parfum si nu stiu ce sa aleg. voi ce ati alege dintre :
- perceive
-little black dress
-pur blanca
-incandessence
-eternal magic

Răspuns Câştigător
| INNA_7716 a răspuns:

-incandessence
pur blanca
little black dress eu le-am pe acestea si miros foarte bine funda?

19 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Incadesscence sau Percieve, fără îndoială.
Baftă!

pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Magie Noire de la Lancôme.

| yumeee a răspuns:

Niciunul. sunt de la avon toate. => they suck.

| stiiix a răspuns:

Incandessencehee hee are o aroma placuta, care persista indelungat timp.

| AnnaMaariia a răspuns:

Dupa parerea mea eu as cumpar un little black dress:X:X
il ador... funda?happy

| Kqzu97 a răspuns:

Pai Percive sau Little Black Dressthinking Dar mai mult imi place cum miroase Percive:X

| Elly213 a răspuns:

Pur blanca, iar eu folosesc play boy si imi place mult.

| andreea32 a răspuns:

Am avut toate parfumurile de acolo.sincer am fost multumita de pur blanca si incandessence:Xamandoua persista...
dar parca mie una tot pur blanca imi place mai mult:X

| supernatural2011 a răspuns:

Pur blancatongue

| Alessandraaaa a răspuns:

Eu folosesc incandessence:Xte sfatuiesc sa il alegi:X

| kittiecat a răspuns:

Little black dress

| UnusualV a răspuns:

Perceive big grin

Bun parfum.

| Chocolattex3 a răspuns:

Little black dress

| alexmariiia a răspuns:

Incandessence sau little black dressbig grin...

| Ale_2374 a răspuns:

Eu as alege Little black dress. Este super. Dar inainte de a cumpara un parfum cuiva trebuie sa ii stii gusturile.

| Deiii a răspuns:

Daca este pentru o fata sau o doamna ti'as recomanda Celine Dion! Fiecare cu parerea lui. Oricum bafta

| Weronyka a răspuns:

Hmmm eu cred ca de la pur blanca va fi cea mai buna alegere...Am gusturi bune la parfumuri...

| ascensiune a răspuns:

Le-am avut pe toate, si cel mai frumos mi se pare pur blanca
depinde si pentru ce fel de persoana iti trebuie, dar stiu ca cele mai bune si cele mai rezistente de pe lista ta sunt pur blanca si little black dress

| morena_4541 a răspuns:

Percieve si pur blanca sunt foarte tari:X imi mai place si passion dancehappy