| Andrux a întrebat:

Trebuie sa merg sa ma tuundd.si nu stiu cuuum :-s! Am fata mica si parul putin peste umeri.Acum este tuns filat.am avut breton pe o parte dar acum a crescut si a ajuns pana la fata.Cum pot sa imi mia tund bretonul tot pe o parte sa fie.ca pentru fata mica!

Help!

1 răspuns:
| Coriine a răspuns:

Buna.Daca spui ca vrei sa te tunzi,eu ti-as propune decat sa iti filezi din nou restul parului in afara de breton, asta constand in taierea doar varfurilor tocite, asa o sa creasca si mai repede si va prinde si un aspect mai stralucitor si sanatos.
Uite aici niste idei de treton "intr-o parte" :
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Hmm,dar de ce nu iti faci breton pe toata fruntea? Am vazut ca se poarta cel drept "in nebunie",si cu spuma ai putea a ti-l asezi tu in ce parte vrei, si asa ai mai multe obtiuni, drept si intr-o parte:)).
Pupici dulci!:*