| midiots a întrebat:

Tu cum ii spui la frizer sa te tunda?

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Trebuie sa ii spui sa te tunda cum ti-ar placea sa ii explici. Ce iese ramane de vazut happy

| Alyra a răspuns:

N-am mai fost de vreo 6 ani, dar atunci când am fost am luat o revistă şi i-am spus să mă tundă ca pe fata din imagine. Papa!

| Zenithf a răspuns:

Cu masina, cu cel mai mic pieptene peste tot.

| RS4 a răspuns:

Asa cum port parul, dar mai scurt! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Scuturici a răspuns:

Buanaziua,as dori si eu o tunsoare in stilul/sa fie/in care sa-mi luati putin din/care sa fie de (nunta, banchet, petreceretc.) etc.

| Papusa_1623 a răspuns:

Nu de mult chiar m-am frezat si i-am spus ca in forma de V mi-a placut cum e)))

| Soltino23 a răspuns:

0 cu breton la spatewinking