| iubesteOrezul a întrebat:

Uitatii fetee!
http://www.google.com/......tp?/imgres
Dati-mi si mie numele unui fond de ten sa scunda ca in imagine.
Funda :*.

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Fata din imagine a folosit Fond de ten Mat Velvet.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Cu adevarat Vichy Dermablend chiar acopera extrem de bine insa ca orice fon de ten care acopera foare bine e si destul de greu pe fata si se va vedea ca i fond de ten, insa mai poti folosi si studio fix fluid de la mac insa este mai scump.

| Kasia a răspuns:

Vichy Dermablend-e fondul de ten cu cea mai mare acoperire si cel mai bun pe care l-am intalnit pana acum.Il gasesti si in farmacii-80 lei.

| iubesteOrezul explică:

ASCUNDA* - imicer scuze!