| anonim_4396 a întrebat:

Uleiul de masline amestecat cu Ulei de ricin face vreun rau daca iti intra in ochi? Mi-am pus pe gene si sprancene cateva zile,seara si mi-a intrat in ochi.M-a piscat putin. De ieri ma dor ochii sus la pleoape. Poate ca m-a tras curentul, dar luam totusi in calcul ca uleiul poate fi cauza. E posibil?

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Spala-te cu apa rece si cu un prosop, nu poate fi nimic rau, o sa iti revi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice intra in contact cu ochii face un rau. Mergi la oftalmolog daca persista problema.