| ktaLINE a întrebat:

Un magazin unde gasesc haine mai ieftine, in Iasi? Nu neaparat de firma..am vazut ca a mai fost pusa intrebarea asta prin 2011 dar ma gandesc ca de atunci s-au mai deschis si altele.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| MadiLincik a răspuns:

Bershka...

| Alexandr21 a răspuns:

Hello,

Nu stiu sa iti zic de magazine fizice in Iasi pentru ca sunt din Bucuresti, dar pot sa-ti recomand un magazin de unde mi-am comandat si eu si am fost placut impresionat. Iti las link-ul, spor la shopping! http://www.togs.ro