| ancuta a întrebat:

Unde as putea gasi niste modele faine de rochii? Merg la o nunta peste o luna si jumatate in buzau sa fie si am 11 ani nu prea scumpe

2 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Intra pe www.forever21.com sunt rochite dragute de tot:) ca si preturi, nu sunt atat de scumpe doar ca trebuie sa le comanzi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate sunt din Buc. si nu stiu magazine in Buzau dar iti recomand urm. link, are niste rochite foarte dragute, sora mea si-a comandat de aici si trebuie sa apara (ti-o trimite prin curier)
http://hainesuper.hi5.com