| Penumbra a întrebat:

Unde gasesc in Iasi, sau online, inele cu modele mai ciudate gen chitare? In afara de miniprix.ro.

3 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Pe asos sau topshop

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vreun birt, sigurat laughing unde se asculta manele Sandu Ciorba, numa manelisti au lanturi si inelewinking

Bafta