| ktaLINE a întrebat:

Unde gasesc portofele de piele in Iasi?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Online, daca nu vrei sa iei porcarii pe care dai cit nu fac. I-am luat nevestei cu vreo 10 dolari unul cum nu gasesti in Iasi nici la 200 RON...http://www.ebay.com/......0853001570

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe la magazinele de papuci

| bbogdann a răspuns:

In Palas Mall. La Pull&Bear, am vazut ceva frumos, nu stiu daca era piele, doar ca era mai micut, in care nu intra buletin Romanesc, sau fata in fata cu Pull&Bear, acolo unde sunt alea cu ceasuri, sunt si portofele, dar nu ieftine big grin Funda?

| Negoi_Darius_1998 a răspuns:

Poti gasi la second-hand, in piete sau in malluri la magazinele de accesorii

| ktaLINE explică:

Am nevoie maine...