| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi cele mai tari freze pentru baieti? (si nu din alea extremiste)

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Aici poti gasi mai multe frizuri pe care sa le folosesti ca sursa de inspiratie: Http://www.femei-frumoase.ro/......atibaieti-

35 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

In cataloagele de la frizerie.

| JackieSue a răspuns:

Eu citesc Cosmopolitan si i-am zis prietenului meu (care vroia un nou look) o sugestie de pe acolo.Nu sunt freze ca in cataloagele de la frizerie, dar sunt poze cu barbati si femei si chiar imi plac tunsorile lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In reviste de moda pentru baieti.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.unisex-freisure.de ii super tare site si ce ii fain ca ii facut pe oameni normali nu pe modele:)

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La frizerie

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La frizerie in catalog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai undevalaughing
la frizerie baiatu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vino la frizeru din peru. iti face o freza smug

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

LA coaforrrr unde ppoti sa il gasesti si nu stiu cred ca acum e prea scurt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In catalog de frizuri.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu daca as fi baiat mi-as face toate frezele posibile nu mi-ar trebui una
cred ca mi-as face creasta verde sau ceva genul lui zac Efron sau nu stiu ce sa zic ceva cool chika cu breton pe o parte happy eu una asa mi-as face [daca as fi baiatt!]

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In reviste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Baia Mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pitipoance

Alte răspunsuri