| Kindly a întrebat:

Unde pot gasi filmul in romana " the city"?

2 răspunsuri:
| Sonnora a răspuns:

Poti scoate filmul in orce limba si sa downloadezi substitrarea.:d bafta

| MyaMySeSpune a răspuns:

Plzzzz funda, poti intra pe filme pe banda sau pe filme subtitlate si cauti ce categorie e de exemp; lu drama, romantic etc su cauti daca e. si nu. trebuie dounldat, dar nu neaparat, ai cele mai mari sanse sa il gasesti online eu tias recomanda si "narnia" eu l-am vazut 3d dar. oricum e fain> d eci funda... pllllllllllzzzzzzzzzzzzz