| babyblue09 a întrebat:

Unde pot gasi nuantator albastru? in bucuresti

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Am văzut în Carrefour Orhideea la Melkior vopsea albastră da' nu ştiu cât de bună e... eu îmi cumpăr de obicei de pe gotica.ro (găseşti şi pe bestial.ro da' e puţin mai proastă)

| ammona a răspuns:

Eu iti recomand Directions, au multe nuante si sunt foarte intense, le gasesti aici www.pisica-neagra.ro
Eu am incercat deja Turquiose, Apple Green, Atlantic Blue, poppy red si carnation Pink...dar mai vreau :))))

| cryingfortheangels a răspuns:

Incearca la kallos. au nuantator de toate culorile si sunt de calitate dar nu prea scumpe. magazine gasesti la uniri (langa carrefoure), in auchan militari, etc.

| Good_Boisteanu_Rebel_YoNus_1994 a răspuns:

Hey ai gasit nuantator pana la urma?